ile wody w Wiśle musi upłynąć. . ?

Wydaje mi się, że projektanci przestrzeni w terenie zalewowym wzięli pod uwagę wszystkie czynniki. Istotnie- szkoda byłoby, gdyby Stare Miasto, o specyficznym układzie architektonicznym przystrojone zostało nachalnymi geometryzmami na bulwarze. Celowości i nawiązania do czegoś konkretnego, historycznego- nie dostrzegam. A może inspiracją były słynne onegdaj kręgi w zbożu, pojawiające się na przykład nieopodal Mogilna?

04 kwietnia 2006

EaserVW

obawiam się, że...

te plany nie wypalą (a szkoda). Za resztę komentarza niech posłuży zdjęcie jakie znalazłam rano w sieci: http://republika.pl/mosandomierz/zamek3.html

01 kwietnia 2006

jagusia22

nad Wisłą...

jestem ciekawski - ciekawi mnie dlaczego planu zagospodarowania nabrzeża Wisły nie można znaleźć na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego??? to samo dotyczy tajemniczego i kontrowersyjnego projektu Piszczel, Małego Rynku, Rybitw??? ciekawi mnie dlaczego Jaśnie Panujący nam organizuje spotkanie "konsultacyjne"
w tej sprawie o godz. 9.00 kiedy większość ludzi jest w pracy lub szkole a informacja o spotkaniu pojawia się tylko w internecie (gdzie obwieszczenia, prasa, etc.) i to na 20 godzin przed spotkaniem. ciekawi mnie dlaczego znam odpowiedz na moje pytania - rok wyborczy -> niech żyje sandomierski Łukaszenka!!!

28 marca 2006

Opatowska

***

 Co za atrakcjeeeeeeee!!!!! Łe!!! Teraz to nas turyści zadeptają!!! Juz widzę oczami wyobraźni te tabuny azjatów jak z zachwytem cykają zdjęcia tym boiskom na Bulwarze! Niech się rajcy uspokoją bo jeszcze przeniosą wyścigi ze Służewca nad Wisłę!!! Tyle w temacie.

27 marca 2006

Vojt